Hakkımızda

Firmamız Hakkında Genel Bilgiler


Doğa Alüminyum Metal San. İç ve Dış. Tic. Ltd. Şti.   2018 yılında Kahramanmaraş’ta kurulmuştur. Doğa Alüminyum  1999 yılında bu yana Kahramanmaraş’ta Plastik Geri Dönüşüm sektöründe faaliyet gösteren Vepsan Plastik Geri Dönüşüm San. Ve Tic. Ltd. Şti.’nin  grup şirketidir. Geri dönüşümden elde ettiği plastik polietilen granüllerden nihai katma değeri yüksek olan ürünler üreterek ülke ekonomisine katkı sağlamak amacı ile yeni yatırımlarını gerçekleştirmiştir.   

Doğa Alüminyum’un  ana faaliyet alanları ALÜMİNYUM KOMPOZİT PANEL ve ALÜMİNYUM ASMA TAVAN sistemleri üretmek ve pazarlamasını yapmaktır.

Doğa Alüminyum sektördeki yaklaşık 20 yıllık üretim tecrübesini  ALÜMİNYUM KOMPOZİT PANEL ve ALÜMİNYUM ASMA TAVAN sistemleri üretiminde AR-GE ve Kalite Kontrol birimlerine aktararak müşterilerine akılcı çözümler üreten bir firmadır.

Kahramanmaraş’ta

  • 1.200.000 m2/yıl   Alüminyum Kompozit Panel ve
  •   500.000 m2/yıl   Asma Tavan Sistemleri üretimi için tesisleri bulunmaktadır.

Doğa Alüminyum, ISO 9001-2008 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerine sahiptir. TSE ve CE sertifikalarına sahip ürünler üretmektedir. Gelişen teknolojiyi yakından takip ederek kaliteli ürünler pazara sunmaktadır. AR-GE çalışmaları ve istikrarlı satış politikaları ile ihtiyaçları belirleyerek müşteri taleplerine hızlı ve ekonomik çözümler bulmaktadır.

VİZYONUMUZ

Farlılıklaşma yoluyla alanımızda kalıcı ve sürekli üstünlük sağlamak

MİSYONUMUZ

Her geçen gün artı değer yaratarak sürekli gelişimi ve büyümeyi sağlamak ve kaliteyi alışkanlık haline getirmek


AR-GE

TEKNOLOJİ

MÜŞTERİ ANALİZİ

HIZLI ÇÖZÜM GELİŞTİRME